Byla jsem nervózní už pár dní předem. Večer jsem ulehla do postele jako každý jiný večer.
Přemýšlela jsem a přemýšlela. Bude  spokojený? Vydržím to? Co když mě pošle domů hned po tom, co ochutná svoji kundu? Nebo okamžitě po tom, co se svléknu?
Přeci jen jsem pár let lekci jako takovou nezažila.
Spoustu věcí se přeci mohlo změnit…..
V noci jsem se v posteli převracela. Měla jsem plnou hlavu takových myšlenek.

Nějak brzy nad ránem jsem se probudila a už jsem nemohla usnout. Ruce se mi potily, kolena se mi třásla. Ani napít jsem se nemohla při tom mém klepání rukou.
Snažila jsem se chovat jako normálně. Uklízela, vařila jsem. Až na to, že mi snad všechno co mohlo vypadlo z rukou.
Při stání u plotny mi hlavou prošlo pár myšlenek. Prošly ale velmi pomalu až mi tam zůstaly a myslela jsem jen na ně „ Vzbudil ve mě velmi hluboko spící mé submisivní já.“…

“ Bude to v pořádku, nehraješ si na submisivní. Ty to v sobě prostě máš“.
No jo jenže pak jsem si řekla, že  musel mít určitě mnoho subin, každá jiná byla určitě lepší než já. Mladá, stydlivá a vlastně nezkušená. Ač jsem věděla do čeho jdu připadala jsem si jako kdybych šla na svou úplně první lekci..
Plná nevědomosti.
Než jsem vyšla z úkrytu svého domova jsem ve spěchu vletěla pod sprchu, oholit se.
Sakra.. V tom spěchu to určitě nebude takové jak bych potřebovala a chtěla.
No nic, takhle rychle jsem snad vysprchovaná a oholená nikdy nebyla.
Po cestě na autobus a to to mám asi 30 metrů na zastávku jsem asi 156x zakopla. Pitomý lodičky.
Vytáhla jsem si sluchátka z kabelky, že si pustím hudbu. Uklidím se hudbou no jasně!
Otevřu složku s hudbou, aniž bych se podívala jaká je tam skladba dotýkám se tlačítka Play. A zamykám obrazovku.
I přes všechny ty úzkostné pocity jsem se zasmála. Poslední přehrávaná skladba??
SAIL – AWOLNATION. Obyčejná, chytlavá písnička se zajímavým textem. ( Ovšem než se stala ona situace, kdy jsem si potřebovala uvědomit jednu zásadní věc. Všechno do sebe tak zapadá.) Lidi na zastávce si museli myslet, že jsem úplně blázen.
Začala jsem se tam culit, úsměv ne a ne spadnout dolů. To je super pocit. Bojím se, jsem nervózní a přesto šťastná, spokojená se svým výběrem.

Možná jsem jinej (jiná).
Možná jenom neposlouchám.
Stěžujte si mojí A. D. D.,

No samozřejmě, že jsem jiná… která mladá žena je normální, když je závislá na ponížení a bolesti?
Neposlouchala jsem, vůbec jsem neposlouchala když jsem měla a neměla jsem tak dlouho přemýšlet .
…. A. D. D. Je moje porucha pozornosti. A. D. D. v mém případě je to nejspíš moje druhá strana.

Více zatím netřeba vysvětlovat.
Ani nevím jak jsem nastoupila do autobusu. Najednou jsem se probudila kdesi kousek před městem.
To už jsem tady? Nervozita ve mě dost sílí. Máme se sejít na druhém konci města. Ještě hodinu do onoho setkání. To je ještě čas se plně věnovat sobě samé uvolnění, uklidnění.
Ač jsem se snažila poměrně dost. Vnitřně jsem klidná nebyla vůbec.
Ten pocit, všechny ty pocity. Bylo to pro mě všechno známé. Ale přitom tak cizí.
Připadala jsem si jako malá 15 letá, která jde na první rande. Vystupuji na místě určení. Kruci uklidni se, vždyť o nic nejde. Kdykoli můžeš říct, že ne. Kdykoli můžeš prostě říct, že na to nemáš. Kdepak!? Chci, potřebuji to! Dvakrát jsi mu řekla, že ano. Potřetí už ti to věřit nebude. Už za tak krátkou dobu psaní a jedno poznávací kafe ve mně zanechal velký kus sebe, nebo si postupně odebíral kousek po kousku? Kousek po kousku si bral mě!
Čekám, tak nervózní jako snad nikdy. Poslouchajíc onu skladu pořád dokola jsem koutkem oka zahlédla, že můj Pán právě přijel. Velmi zhluboka jsem se nadechla a šla vstříc svým pocitům. Usedám vedle. Jeho Ahoj a pohled do mých očí mi podlamuje kolena. Ještě, že sedím. Pomalu jsem nedýchala. Měl tak pronikavý pohled už předtím nebo jsem si toho nechtěla všímat? Zajímavé.
Po cestě jsme si ani moc nepovídali. Dostala jsem ale ovšem pochvalu, že mi to sluší. Že nevypadám vůbec nervózní. Kéž by to tak bylo. Celou cestu jsem přemýšlela zda bude spokojený. Teď mě vůbec nezajímalo nic se mnou. Šlo jen o to zda bude můj Pán spokojený.
Při příjezdu na ono místo jsem se musela znovu zhluboka nadechnout. Nadechnout protože v tu chvíli to bylo asi tak jediné co jsem mohla udělat aby to ze mě všechno opadlo.
Šli jsme pro mě v tu chvíli nekonečnou cestičkou ke dveřím. Chtělo se mi zvracet jak mi bylo hrozně ale přitom tak dobře. Ach ty smíšené pocity…
Při vstupu do místnosti jako by všechno to zůstalo venku. To jsem ale ještě nevěděla, že jsem všechno venku nenechala. Vstoupila úplně jiná osoba. Osoba kterou úplně neznám ale i tak je mi tolik blízká. Osoba která touží po jakémkoli povelu, jakémkoli úderu…
Zavřeli se dveře. Na nic jsem nemyslela. Jen se mi chvělo celé moje tělo. Ono snad není ani moje! Svlékni se! Zaznělo takovým klidným pro mě dost vzrušujícím hlasem.
Ani na vteřinu jsem nepochybovala, že bych to neudělala. Musela jsem v tu chvíli vypadat docela směšně, když jsem nebyla schopná se pořádně ani svléknout. Chceš být moje děvka, Čubka, subinka? Snad se mi protočili oči třikrát kolem dokola, když se mě na to zeptal po tolika dnech nejistoty i z jeho strany. Ano chci. Chci být Vaše děvka, Čubka i subinka… na nic jiného už ani nečekám. Chci být a jsem celá Vaše můj Pane.
Stojím nahá před svým Pánem. Úplně poprvé. Co si asi tak myslí? Líbím se mu?

Stojí přede mnou, dívá se na mě zase tím pronikavým pohledem. Mám pocit, že upadnu. Podlamovala se mi kolena tak silně, že jsem měla co dělat abych se vůbec udržela. Rukou mi zajíždí do mokré kundy. Ochutnal ji, dívá se na mě. S takovými hvězdičkami v očích. Chutná mu jeho kunda? Dává ochutnat i mě, líbá mě přitom. Musí Pánovi jeho kunda chutnat. Chutná tak sladce.
Klekni si!
Pán se posadil na křeslo a přivolal si mě. Svou jemnou ale přesto pevnou rukou a s naprostou jistotou si sáhl na svoji promočenou kundu. Přesedl si na vedlejší kozu a přikázal ať jdu po všech čtyřem k němu. V ruce držel vodítko na kterém si mě pomalu přitahoval. Jak vzrušující. Ukázal na gynekologické křeslo abych si na něj vlezla. Absolutně vůbec se mi na něj nechtělo. Ale co bych neudělala pro svého Pána. Vzal si svoji kundu. Jak příjemné dát někomu něco co mu patří, a ještě si to navíc užít. Přistálo pár ran důtkami na nadržený rozkrok. Člověk by nevěřil jaký je ta příjemná bolest spouštěč, spouštěč všeho příjemného ke spokojenosti.  V pololehu ležím na gynekologickém lehátku. Na bradavkách svorky, obojek, na poštěváku podtlakovou malou pumpičku. Teď si přede mnou hezky vyhoníš moji kundu čubko“. A jsem u toho co jsem za těmi dveřmi nenechala. Nenechala jsem tak svůj stud. Asi dvakrát mi cuklo v rukou, že bych do toho šla. Ale na to nemám ještě takovou odvahu. Co když mi vynadá, že je to málo? Že přestanu hned po mém orgasmu!
Nebo mi nedovolí se neudělat, a já neposlechnu hned na začátku..
Teď si nejsem úplně jistá která volba byla lepší neposlechnout příkaz mého Pána nebo porušit příkaz neudělat se? No každopádně jsem si zvolila první variantu a mám velké štěstí, že je rozumný, a velmi chápavý..
Moje hluboko spící submisivní já pomalu a jistě přichází místo citlivé a stydlivé Viki.
Vypínám. Nevnímám nic. Jen si užívám pocit, že někomu patřím, že můžu někomu plně důvěřovat. Že celá včetně každého mého otvoru patřím svému Pánovi… teď je tohle tělo celé jeho. Pánovi kozy, Pánova kunda. Vždy k dispozici ukojit Pánovi potřeby.
Vkládá do mě své prsty, mám pocit, že bouchnu. Přitahuje si mě za řetízek na svorkách. Chce se mi křičet slastí.
Najednou se ocitám. Když mi  připíná pouta na ruce i nohy…stojíme u X, poutá mě.  A protože jsem moc zvědavá Čubka nasazuje mi i škrabošku na oči… na kozy připíná svorky a do kundy zavádí vajíčko a přikazuje abych jej držela… automaticky stahuji kundu aby mi nevypadalo.. Co se asi tak stane když mi vypadne? Pán odchází? To mě tady nechá? Co když mi to vajíčko vypadne? To mi nepopřeješ ani hezké kouření čubko jedna? Popřeji svému Pánovi hezké kouření
Cítím jak mi vytahuje vajíčko. Už je tady. Jak dlouho jsem tady čekala? Nevím, přišlo mi, že snad ani ne minutu. Možná to bylo pár minut. Netuším.
Věříš mi? Už zase ten ledově klidný a přitom tolik vzrušený hlas mého Pána. Větší vnitřní klid  nikdy necítila tak jako teď. Ach ano věřím Vám můj Pane. Co jiného bych taky mohla říct. Nic jiného ani netoužím říct. To tělo snad opravdu není moje. Cítím jak se celá chvěji. Snažím se to zastavit. Marně ale ovšem. Mé tělo mluví místo mého mozku. Přestala jsem s tím bojovat. Plně jsem se oddala mým pocitům a rukám svého Pána.
Mám pro Tebe překvapení…….
Můj Pán mi nasazuje sluchátka. Hodně pěkné překvapení…
Když mám v obou uších sluchátka pouští onu skladu. SAIL – AWOLNATION. Zase ta skladba…
Sail with me into the dark. – Plav se se mnou do temnoty.
Zažívám naprostou temnotu v sama sobě. Tu temnotu na kterou jsem tak dlouho čekala.
Stačí prvních pár tónů písně a upadám do stavu, kdy vnímám jen každý jeho dotek. Každý dotek…
Ač mě sází pár ran důtkami je to velmi příjemné. Tenhle pocit nedokážu nijak k ničemu přirovnat.
Odevzdala jsem sebe samu.. V tu chvíli jsem věděla, že patřím tomu správnému Pánovi.
Chvíli se nic neděje. Podvazuje prsa a důtkami přes ně párkrát sekne. Už nemůžu ani dýchat. Cítím velmi silné vibrace v mé kundě. Vibrátor.
Zajíždí hluboko dovnitř. Nemělo to dlouhé trvání a další orgasmus. Při mém překvapení on ale nepřestává jezdit vibrátorem, a ještě přidává na síle vibrací. Tak promočená, a po orgasmu tak citlivá. Přišla ona temnota ze skladby. Cítím jen vibrátor v kundě a Pánovo tělo silně opěrné o to bezvládně stojící u X. Proběhlo mnou snad milion čertů. Udělalo se mi najednou teplo a necítila jsem nic. Jen silné vibrace, každý  pohyb v kundě. Cítím, že přichází další orgasmus. Najednou stojím připoutaná jen za jednu ruku. To mě uvolnil? Kdepak!
Sundává sluchátka i škrabošku. Nevidím, moc světla najednou. Vidím jen culícího se Pána.
Řekl, že dnes nic nevydrží a ukázal mi na zničená oka na třech poutech kterými jsem byla připoutaná. Když mnou projelo to teplo vytrhla jsem se z pout. Jak?
Zřejmě to byl tak silný a intenzivní okamžik, že jsem musela mít sílu jako tři.
Oba jsme se tomu smáli.
Chytá mě znovu za kundu, jeho rukou a mačká ji velmi silně. Jak příjemné po tak silném orgasmu. Mačká tak silně, že sotva stojím. Chytil si mě i pod krkem. To už jsem ale nevydržela. V dalším orgasmu upadám na kolena. Spala jsem, byl to jen sen?
Doufám, že ne. Když vidím svého Pána stojícího nade mnou došlo mi, že to nebyl jen sen.
Teď si zasloužíš svou odměnu Čubičko..
Pán si rozpíná zip u kalhot. Otevři tlamku!
Otevřela jsem a nestačila jsem se ani nadechnout. Měla jsem konečně Pánovo tvrdé, pěkně široké a velmi chutnající péro v tlamičce.
Chutná tak hořce, miluji hořkou chuť.
Používá svoji tlamku. Když cítím hořkost ještě intenzivněji. Vystříkal mi svoji mrdku až do krku. Byla hořká a přitom tak sladká. Moc mi chutná můj Pán.
Prosila jsem o doušek vody. Měla jsem tak sucho v puse i přesto, že mne dostatečným množstvím zásobil svoji mrdkou. I přesto, že jsem nechtěla hned zahnat chuť mého Pána jsem musela požádat o vodu. Přikázal ať si kleknu a vedle mě postavil láhev s vodou. Pij!

Šli jsme se provětrat ven. Po tak silném okamžiku se mi udělalo mdlo. Abych nešla ven jen tak  mi dal do kundy vibrační vajíčko. Dala jsem nohy k sobě, a mačká ovladač. Trvat to o dvě vteřiny déle udělala bych se znovu. Usedám venku na židličku a Pán mění vibrační rychlosti. Zapálil mi cigaretu, mám velké štěstí, že kouřím. Soustředila jsem se na svoji cigaretu jinak bych se udělala.
Při příchodu zpět do pokoje jsem se svlékla, a dostávám příkaz abych si opřela ruce o zeď u X a vyšpulila na něj prdel. Znovu si vzal dildo, a projížděl jim kundu druhou rukou mě přitahoval za vlasy. Znovu další orgasmus. Můj Pán mi ukázal na vedle stojící kozu. Z toho jsem pochopila, že chce abych si na ni lehla. Ležím na koze, Pán poutá moje ruce k okům na jejím konci. Znovu vzal dildo a vrážel ho hluboko. Aspoň mi přišlo, že hluboko do kundy.. Chvíli se to dalo snést. Pak už to bylo dost. Rozbolelo mě břicho. Nejspíš tím, že jsem si na něm ležela. Začala jsem prosit svého Pána aby přestal. Nebyla to bolest jako taková, spíš nesnesitelný tlak v podbřišku.
Měla jsem pocit jako by mi mělo každou chvíli prasknout. Začala jsem sebou házet. A ještě víc  prosit o konec a uvolnění. Přestal, a šel vedle mě. Podívej se na mě! Nechtěla jsem.
Cítila jsem se tak zklamaně. Zklamaně sama ze sebe.
Podívej se na mě! Zvedla jsem trošku hlavu a oči abych se na něj podívala.
Chtělo se mi brečet, nejsem schopná ani pořádně podržet.
Slezla jsem dolů  podal mi láhev s vodou, abych se napila. Zase to hnusné sucho v puse.
Šli jsme zase ven, než jsme ale vůbec odešli, tak  mi dal na bradavky svorky, a do kundy vajíčko.
Po příhodu zpět mi  nasadil obojek a pouta na ruce. Připnul si mě ne vodítko. Ruce připoutal k tyči která byla vysoko nad námi. Vodítko přehodil přes ní.
Myslela jsem, že mi vyskočí srdce z hrudi takový chtíč. Chci cítit svého Pána ve svojí kundě..
Kdepak, bere si cosi malého černého, a přikládá zvenku. Tyhle vibrace ještě neznám. Jsou velmi jemné, a přitom velmi příjemné. Netrvalo to dlouho a sesypala jsem se  na jeho rameno. Další můj orgasmus. Pěkně to se mnou umí..
Sundal mi připoutané ruce k tyči, nechal mě stát jen s vodítkem přes tyč a jeho koncem v puse. Vzal si vibrátor a znovu mi začal projíždět kundu. To už jsem ale nezvládla a  rukou mi tiskl rameno abych si klekla. Rozepl si znovu svůj zip na kalhotách abych mu vykouřila.
Chvíli mi  dovolil jej ochutnávat. Vytáhl se z pusy a přikázal ať mu ho vyhoním. Pořádně Čubičko ať se ti třesou prsa!
Rychleji mi to v tu chvíli nešlo. Bolelo mě celé tělo. Loket mě bolel. Nakonec to se mnou vzdal, a vzal si svoje péro a začal si honit sám. Vyplázla jsem jazyk a čekala na Pánovu odměnu.. Na jeho sladkou mrdku. V jeho očích jsem viděla znovu ty hvězdičky, ty které jsem viděla hned poprvé. Asi je spokojený. Už jsem cítila teplo v tlamičce.. Hmm chutná tak dobře.
Postav se! Postavila jsem se, a ukázal mi na gynekologické křeslo. Opři se a nastav prdel!
Jako lusknutím prstu jsem byla opřená s nastavenou prdelí a čekala co se bude dít.
Vzal důtky a nandal mi jich pěkných pár na zadek. Bylo to tak příjemné až jsem ani nevím jak to ze mě vyšlo ale prostě jsem to řekla.
Smím se prosím udělat můj Pane? Smím? Nevím zda jsem dostala svolení či nedostala ale cítila jsem jak mi můj orgasmus stéká po stehni. Pán si vzal opasek a říká mi, že mi dá jen dvě rány. Jednu slabou a jednu silnější…
Slabá byla opravdu slabá a moc příjemná. Silnější byla silná… tak silná, že jsem vyjekla au i když to nebolelo.

Komentáře