Koupelna.

Včera večer jsem dostala jasné instrukce, co se ode mě bude chtít, a co se ode mě chce. Shrnuto, podrženo dnes budu svému Pánovi jen hračkou pro jeho potěchu aby si odpočinul po dlouhém pracovním týdnu. Zavírám za sebou dveře jako vždy vešel první, otevírá mi rovnou ale dveře do sprchy. „Umej se špíno, a přijď.“ Sklápím svůj pohled, a s tichým: „Ano můj Pane“, odcházím do místnosti.
Umytá, ještě s vlhkým tělem jdu vstříc svému strachu. Strachu protože mě dnes čeká něco, co si zatím nikdo nedovolil, nikdo se mnou nezacházel vyloženě jako se svou matrací, a něčím pro svou potřebu. Klekám si na podlahu, a natahuji ruce před sebe abych podala svůj obojek. Klečíc se skloněnou hlavou, pohledem upřeným na jeho boty, a prosíkem, aby mne požíval, že toužím po jeho pozornosti mi z rukou bere obojek, a zapíná mi jej kolem krku. Otáčí se, a v tašce s hračkami něco hledá. Netrvá to však dlouho, a hází po mě škrabošku. „Nasaď si ji, hned!“ Začínám se celá třást, dnes se mnou mluví jinak, než jsem zvyklá. Bojím se, ale tenhle pocit se mi velmi líbí. Bojím se, ale i přesto mě moc zajímá jak tohle skončí. Okamžitě poslouchám Pánův příkaz, a nasazuji si ji. On mi nohou oddaluje kolena od sebe. „Dnes jsi špatně zaujala své místo.“ A nohou zkouší mokro svého rozkroku. Snažím se nehnout ani brvou, ale moc mi to nejde. Tolik jsem se na něj těšila, že jsem vzrušená i z jeho palce u nohy, který mi zrovna teď přejíždí přes kundu. „Děvko jedna nadržená.“ Rychlým tahem za vlasy mě staví na nohy, a doslova táhne ke dveřím. K něčemu, nevím čemu, netroufám si ani odhadnout, nevidím. Mi váže ruce nad hlavou, a nenechává mě ani vydechnout, už drtí svou kundu silně v dlani, Pouští, a zase silně mačká. Viditelně se mi podlamují kolena, dnes se mnou mává hodně. Když mě pouští naposledy, cítím kolem prsou letmý dotek provazu. Hladí mě jím po těle, to ale netrvá dlouho. Stahuje provaz kolem prsou, tak pevně. Tak pevně, že začínám slušně vzdychat. Upadám do svého stavu ničeho, a vnímám jen každý Pánův pohyb, a každé jeho slovo. Oddělává mi ruce, a mrskl mnou na postel, druhým lanem uvazuje nohy i ruce.
Jezdí mi po těle asi rákoskou střídavě s opaskem. „Tím, že si neumíš zapamatovat, jak máš zaujímat svoje místo mě dost zlobíš, jsi jen obyčejná děvka, a nejsi schopná si zapamatovat základní věc.“ S posledním slovem mi přistála rána asi zřejmě rákoskou. Nemůžu se ani hnout, ani o kousek abych se byť jen malinko vyhnula štípajícím ranám. Hlasitě vzlykám, ale vím, že jsem udělala chybu. Musím si to zapamatovat. Dnes je opravdu tvrdý, takhle to se mnou nejde. Nechci, za žádnou cenu nechci aby mě kvůli tomu, že já jsem nepoučitelná nechal. „Prosím můj Pane.“ Přes slzy v očích už ani nevidím. Rány najednou ustávají, a cítím tlak na spodním rtu. „Otevři tu hubu pořádně, kurva!“ Musí na mě být příšerný pohled, ubrečená teď už určitě i uslintaná, celá zbitá. Přicházím lehce k sobě, cítím jak mě bolí kunda od výprasku, a spousty hlubokých přírazů do mého krku, s tím co přichází teď i mohutnou dávku Pánovi teplé mrdky přímo do něj. „Opovaž se to polknout čubko, ukaž!“ Nějakým pro mě záhadným způsobem vracím obsah do svých úst a otevírám pusu, tak aby viděl celý její obsah. Stroze se pousmál, „hodná plivni si to pod sebe.“ Jak žádá tak dělám, a odchází, nechává mě tady ležet. Celá unavená, bolavá ač nerada pokládám svůj obličej do Pánovi mrdky.
Musela jsem na chvíli usnout, absolutně jsem ztratila pojem o čase, a o tom jak dlouho jsem tady na svého Pána čekala. Mlčky mi odvazuje vše z těla, a tahem za ruku mě nutí se zvednout, a pobízí mě abych jej následovala. Docházíme do koupelny, letmo mě políbil na rty, a tlakem na ramena mě nutí si sednout na podlahu. Nohou mi rozevírá kundu, aby zjistil její stav, chvíli mě dráždí, když začínám vzdychat, a vycházet mu vzrušená vstříc přestává, a sám se nade mnou dělá. Tyhle pocity neznám, cítím, že se mi do očí ženou slzy, ale přesto se mi to líbí. Stáčím se na podlaze do klubíčka. Nevydržím to, mám šílené nutkání se sama hladit, proto tak dělám. Pánovi to nevadí. Nevadí do té doby, než si rukou zajíždím až na jeho kundu, ani samým vzrušením nevím odkud to vytáhl, ale uděluje mi pořádnou ránu přes ruku na kundě opaskem. „Okamžitě přestaň!“ Doslova a do písmene zuří jenže to bych nebyla já. I zničená mám nutkání ji pohladit aspoň naposledy. „Jo, tak ty nepřestaneš, já ti ukážu!“ Sotva domluvil postříkal mi tělo svou mrdkou, nohou si mě natočil, aby na mě viděl. „Dívej se na mě do hajzlu ty špíno!“ Těžce zvedám pohled na Pána. Vypadá, že je opravdu naštvaný, zase jsem jej naštvala, dnes už podruhé. Jsem opravdu k ničemu, a u téhle myšlenky zůstávám protože ležím na podlaze postříkaná, celá ulepená a fialová. A můj Pán na mě doslova chčije.
„Já Tě naučím poslouchat, to si pamatuj!“ Zhasíná světlo, zavírá za sebou a stočenou do klubíčka mě v tom všem nechává ležet v koupelně na podlaze.

Vaše milující N.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *